Про компанію Метінвест


Лого Metinvest
Дилерська мережа Компанії МЕТІНВЕСТ-СМЦ – це мережа сервісних металоцентрів по всій території Україні, що динамічно розвивається. Компанія реалізує продукцію підприємств Метінвесту, а також інших металовиробників України та країн СНД що відповідає всім стандартам якості. Завдяки вертикальній інтеграції до Групи Метінвест компанія Влад+ надає найбільш вигідні умови від найбільших виробників кінцевому споживачу.

Головною перевагою мережі сервісних металоцентрів є - максимально повний сортамент продукції, близькість до споживача, оперативність поставок, високий рівень клієнтського сервісу та ефективні цінові пропозиції. Безперервний розвиток цих напрямків, а також статус представника найбільшого виробника сталі робить нас переважним і надійним партнером для наших клієнтів.

Ми дотримуємося узятих на себе зобов’язань. Як частина Групи Метінвест, ми можемо запропонувати своїм клієнтам найбільш вигідні умови співпраці.

Завдяки злагодженій роботі співробітників МЕТІНВЕСТ-СМЦ, переваги співпраці з ними вже відчули велика частка промислових підприємств, з різноманітних галузей, а саме будівні, машинобудівні, металопереробні, нафтогазові, енергетичні, транспортні компанії України та за її межами. Сьогодні у компанії МЕТІНВЕСТ-СМЦ понад п’ять тисяч постійних клієнтів.

МЕТІНВЕСТ-СМЦ здатні задовольнити потреби кожного клієнта. Постійний товарний запас металопрокату на складах України перевищує 110 тис. тонн та представлений повним сортаментом чорного металопрокату (понад 1000 позицій). Асортимент виробленої продукції становлять великі, середні й дрібні фасонні профілі різних типорозмірів (куточки, балки, швелери, профілі спеціального призначення), а також сортовий прокат - від прокату круглого й квадратного перерізу до катанки й арматури різних діаметрів та класів міцності. Крім того товстолистовий прокат товщиною 6-200 мм, шириною 1500-3200 мм і довжиною до 24 метрів для суднобудування, важкого, енергетичного й спеціального машинобудування, мостобудування, для виготовлення труб великого діаметра магістральних газо – й нафтопроводів, у тому числі північного виконання, глибоководних споруд та інших галузей промисловості. Вироблений товстолистовий прокат проходить 100% ультразвуковий контроль суцільності. Компанія також виробляє плоский гарячекатаний і холоднокатаний рулонний і листовий прокат, у тому числі оцинковані тонкі стрічки, листи та смуги, для холодного штампування, виготовлення профнастилу тощо.

Відтепер скористатися цими запасами ви можете через представників в Умані. Офіційний представник компанії «Метінвест» компанія ТОВ «Влад+».

Сертифікат 1 Сертифікат 2 Сертифікат 3

На наших складах можна скористатися комплексом послуг з порізки, комплектації та доставки збірних партій металу.
Кошик очищений
Перерахунок завершений